Občianske združenie Naša nemocnica v Čadci zaslalo na ŽSK v rámci dotačného programu participatívne dotácie projekt na vybudovanie oddychovej zóny v areáli Kysuckej nemocnice. Naša žiadosť postúpila do verejného hlasovania projekty. Prosíme o zahlasovanie za náš projekt Vybudovanie parku – oddychovej zóny v Kysuckej nemocnici v požadovanej sume 4 000 €.

Naše občianske združenie by sa rado podieľalo na dobudovaní parku - oddychovej zóny za chirurgickým pavilónom. Kysucká nemocnica minulý rok v ňom vysadila lipy malolisté a jedle. V strede oddychovej zóny sa nachádza logo Kysuckej nemocnice. Vďaka zakúpeniu lavičiek, výsadbe kvetov a vybudovaniu chodníkov pre peších sa vytvorí oddychový priestor nielen pre zamestnancov nemocnice, ale aj pre ostatných návštevníkov, ktorí by radi trávili svoj voľný čas v prírode. Zveľadením tohto prostredia sa prispeje aj k liečbe pacientov, ktorí môžu relaxovať v príjemnom prostredí na čerstvom vzduchu, či sa potešiť pekným výhľadom z balkóna nemocničnej izby. Dobudovaním tejto zóny sa vytvorí priestor pre každého, kto hľadá pokoj a pohodu na oddych a zrelaxovanie nielen svojho tela, ale aj mysle.

Hlasovanie o projektoch prebieha od 11.06.2022 do 05.07.2022 . Hlasovať môže jedno telefónne číslo iba 1-krát. Hlasovanie je bezplatné.