Výťažok zo vstupného bol venovaný na unikátny projekt ozonoterapie s použitím kmeňových buniek a rastových faktorov.

27. novembra 2014 zorganizovalo občianske združenie Naša nemocnica v Čadci v spolupráci s Kysuckou nemocnicou v Čadci a Kysuckým kultúrnym strediskom už šiesty Benefičný koncert Večer vďaky, ktorý už tradične otvoril Ing. Martin Šenfeld, riaditeľ Kysuckej nemocnice s poliklinikou v Čadci.

Na koncerte vystúpila skupina ELÁN TRIBUTE, teda hudobná skupina hrajúca prevzatý repertoár legendárneho Elánu. Predstavil sa aj Dušan Grúň, ktorý so svojim zamatovým hlasom patrí medzi generáciu spevákov, ktorí hitmi dostávali a dostávajú verejnosť do varu a Miriam Klimentová, ktorá je predovšetkým speváčka známa z televíznych relácií.

Ing. M. Šenfeld, riaditeľ KNsP so zástupcami, ktorí v roku 2014 najviac pomohli občianskemu združeniu a Kysuckej nemocnici.